Start -> Informacje -> Rozwiązanie
Informacje Loadera PI

Menu

Informacje na temat bieżącej działalności oraz najczęściej poruszanych spraw:
Opis rozwiązania

Opis rozwiązania

Loader PI dla programu mMedica firmy Asseco jest niezależnym rozwiązaniem, którego właścicielem jest firma DBE Nowakowski Andrzej. Loader PI to łącznik systemu PRZYCHODNIA-INTERNETOWA.pl z programem mMedica.

Zastosowanie Loadera PI umożliwia automatyczną wymianę informacji pomiędzy PRZYCHODNIA-INTERNETOWA.pl. a programem mMedica.
Wymiana ta odbywa się bezobsługowo, tzn. każda czynność wykonana po jednej stronie automatycznie odwzorowuje się po drugiej stronie.

W praktyce wygląda to następująco:
Pacjent siedząc przed komputerem z internetem dokonuje rejestracji poprzez PRZYCHODNIA-INTERNETOWA.pl, po krótkiej chwili rejestracja ta automatycznie przekazywana jest do terminarza w mMedica. Podobnie wygląda sytuacja gdy osoba w rejestracji wykona rezerwację terminu dla pacjenta w mMedica (np. pacjent przyszedł osobiście lub zadzwonił), w takiej sytuacji system automatycznie usunie zajęty termin z PRZYCHODNIA-INTERNETOWA.pl

Loader PI został stworzony w technologii, która nie wymaga rozbudowy dotychczasowej infrastruktury informatycznej. Dzięki temu dotychczasowi użytkownicy mMedica mogą natychmiast po instalacji Loadera PI korzystać z funkcji Rejestracji Internetowej. Nie jest wymagane posiadanie specjalnego łącza internetowego, publicznego adresu IP, i dedykowanego serwera. W efekcie proponowane rozwiązanie jest bezkonkurencyjne pod względem funkcjonalnym i finansowym.

Copyright DBE 2009 Polityka prywatności